fbpx

Przeczytaj zanim zaczniesz

Chodzi o to, że możesz wybrać dwa sposoby w jaki przesłuchasz tego audiobooka, albo przerobisz jako kurs.

Wersja pierwsza – krok po kroku, więcej ilustracji, podział na podrozdziały – ale jest więcej klikania – ponieważ niestety z przyczyn technicznych – nie mogliśmy ustawić auto-odtwarzania.

Tę opcję kursową – z wygodnymi do przepracowania i ogarnięcia MINI-lekcjami – zaczyna się zaraz w kolejnym slajdzie – po prostu przejdź dalej i zacznij sobie słuchać i jednocześnie przeglądać ilustracje pod ścieżką audio (tam gdzie są – bo nie ma ich wszędzie)

Wersja druga – sprawdzi się jeśli potrzebujesz mieć wolne ręce (prace domowe, bieganie, drzemka dziecka itd)- jest do słuchania ciągiem – audiobook jest podzielony tylko na 8 ścieżek. Dzięki temu za każdym razem masz około 60min lekcję- nie musisz się przeklikiwać przez podrozdziały.

Tę opcję do słuchania CIĄGIEM znajdziesz na samym końcu spisu treści – w ZAGADNIENIU:

SZYBKIE I CIĄGŁE odsłuchiwanie – bez klikania – Odporność – Audiobook wersja 2 – stuknij tylko w link i korzystaj

Możliwość komentowania została wyłączona.

Darmowa wysyłka od 115zł
+

Już niedługo zapraszam na szkolenia na żywo.
Dowiedz się pierwszy, zapisz się na newsletter :)

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymawania informacji marketingowych od Pana Tabletki i akceptuję politykę prywatności.

 

Zapisz się na listę oczekujących i dowiedz się pierwsza o nowym nakładzie. Zapisz się na newsletter :)

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymawania informacji marketingowych od Pana Tabletki i akceptuję politykę prywatności.