fbpx

[TEKST ESENCJA] O opiece nocnej i świątecznej…

  1. Do nocnej i świątecznej opieki całodobowej udajemy się w przypadkach, z którymi normalnie wybralibyśmy się do pediatry lub lekarza rodzinnego np. gdy dziecko zaczęło gorączkować w piątek wieczorem, albo gdy pojawiła się wysypka podczas weekendowej wizyty u dziadków – czyli w sytuacjach, kiedy nie możemy zaczekać do następnego dnia lub do końca weekendu, ale też nie są to stany nagłe, które wymagają wizyty na SOR.
  2. Ideą nocnej i świątecznej opieki całodobowej jest udzielenie dziecku pomocy i zaopatrzenie go w leczenie do czasu, kiedy możliwa będzie wizyta u Waszego pediatry. Zawsze po takiej nagłej wizycie udaj się do niego na kontrolę. Nocna i świąteczna opieka całodobowa nie jest odpowiedzialna za kontynuację leczenia – to pomoc doraźna.
  3. Lekarz pełniący dyżur w nocnej i świątecznej opiece całodobowej nie zawsze będzie pediatrą. 
  4. Nocna i świąteczna opieka całodobowa nie podlega rejonizacji – dlatego jeśli sytuacja tego wymaga, udaj się do tej przychodni, do której Wam najbliżej (możesz tam normalnie zarejestrować dziecko na wizytę).

Możliwość komentowania została wyłączona.

Już niedługo zapraszam na szkolenia na żywo.
Dowiedz się pierwszy, zapisz się na newsletter :)

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymawania informacji marketingowych od Pana Tabletki i akceptuję politykę prywatności.

 

Zapisz się na listę oczekujących i dowiedz się pierwsza o nowym nakładzie. Zapisz się na newsletter :)

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymawania informacji marketingowych od Pana Tabletki i akceptuję politykę prywatności.