fbpx

[TEKST ESENCJA] O opiece nocnej i świątecznej…

  1. Do nocnej i świątecznej opieki całodobowej udajemy się w przypadkach, z którymi normalnie wybralibyśmy się do pediatry lub lekarza rodzinnego np. gdy dziecko zaczęło gorączkować w piątek wieczorem, albo gdy pojawiła się wysypka podczas weekendowej wizyty u dziadków – czyli w sytuacjach, kiedy nie możemy zaczekać do następnego dnia lub do końca weekendu, ale też nie są to stany nagłe, które wymagają wizyty na SOR.
  2. Ideą nocnej i świątecznej opieki całodobowej jest udzielenie dziecku pomocy i zaopatrzenie go w leczenie do czasu, kiedy możliwa będzie wizyta u Waszego pediatry. Zawsze po takiej nagłej wizycie udaj się do niego na kontrolę. Nocna i świąteczna opieka całodobowa nie jest odpowiedzialna za kontynuację leczenia – to pomoc doraźna.
  3. Lekarz pełniący dyżur w nocnej i świątecznej opiece całodobowej nie zawsze będzie pediatrą. 
  4. Nocna i świąteczna opieka całodobowa nie podlega rejonizacji – dlatego jeśli sytuacja tego wymaga, udaj się do tej przychodni, do której Wam najbliżej (możesz tam normalnie zarejestrować dziecko na wizytę).

Możliwość komentowania została wyłączona.

Darmowa wysyłka od 115zł
+

Już niedługo zapraszam na szkolenia na żywo.
Dowiedz się pierwszy, zapisz się na newsletter :)

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymawania informacji marketingowych od Pana Tabletki i akceptuję politykę prywatności.

 

Zapisz się na listę oczekujących i dowiedz się pierwsza o nowym nakładzie. Zapisz się na newsletter :)

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymawania informacji marketingowych od Pana Tabletki i akceptuję politykę prywatności.